قوانین خرید از سایت

لطفا پیش از استفاده و بهره مندی از هرگونه اطلاعات و خدمات از طریق این وب سایت، شرایط و مقررات استفاده را با دقت مطالعه فرمایید. با دسترسی، استفاده و بهره مندی از هر یک از محتوا، اطلاعات و خدمات وب سایت های ما  (CHARTER-TICKET.COM / CHARTER-TICKET.IR / FLIGHT-TICKET.IR / TICKET-FLIGHT.IR/ FARAZSHID.COM ) که ارائه دهنده خدمات رزرو بلیط هواپیما است، شما موافقت خود را با شرایط و مقررات اعلام نموده اید. لطفا چنانچه با یکی از موارد زیر موافق نیستید، از وب سایت ما استفاده نفرمایید.

چنانچه شرایط و مقررات تغییری کند در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شرایط و مقررات عمومی:

فرازشید مطابق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
استفاده از محتوای سایت فرازشید تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع می باشد. هرگونه سوء استفاده از محتوای این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت. استفاده تجاری از محتوای این سایت با توافق کتبی دو طرف امکان پذیر است.
فرازشید موظف و متعهد به حفظ اطلاعات ثبت شده مسافرین خویش خواهد بود و اطلاعات تنها بر اساس درخواست های قانونی در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت. فرازشید متعهد می شود در حد توان از اطلاعات شما محافظت کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.
با توجه به اینکه فرازشید تنها گردآورنده اطلاعات و رزروکننده پروازهای چارتری می باشد، مسئولیت قیمت، ارسال اسامی مسافرین به لیست فرودگاه و میزان جریمه های کنسلی بلیط های چارتری بر عهده آژانس چارترکننده می باشد. کارمزد ما از پروازهای چارتری بابت جستجو و نمایش یکجای ارزانترین پروازهای معتبرترین چارترکنندگان، امکانات رزرو آنلاین، رزرو قطعی و ارسال بلیط برای مسافر، انجام کنسلی رزرو و استرداد و در صورت بروز مشکلات پیگیری و برخورد با چارترکننده است.
طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری تمامی مسئولیت های کیفیت پرواز، کنسلی پرواز و تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز بر عهده شرکت هواپیمایی (Airline) برگزار کننده پرواز می باشد.

مبلغ بلیط پروازهای چارتری مطابق قیمت اعلامی چارترکنندگان است و فرازشید مازاد بر کارمزد مشخص خویش،‌ حق هرگونه تغییری در قیمت ها را نخواهد داشت. مسافر با پرداخت اختیاری خود ضمن اطلاع از شرایط قیمتی بلیط ها، مبلغ پرداختی را قبول کرده است.
شرایط و مقررات رزرو و کنسلی:

فرازشید تمام تلاش خود را جهت ارائه اطلاعات صحیح و کامل خواهد نمود اما مسئول نقص اطلاعات نخواهد بود. فرازشید موظف است خدمات رزرو را مطابق با آنچه فروخته است انجام دهد و در صورت بروز خطا در نمایش اطلاعات یا انجام خدمات، مسافر توانایی درخواست کنسلی رزرو بدون پرداخت خسارت را خواهد داشت.
با توجه به اینکه انتخاب پرواز و ورود اطلاعات مسافرین در اختیار فرد رزرو کننده می باشد، مسئولیت هرگونه خطای احتمالی مرتبط بر عهده وی خواهد بود.
پرداخت مسافرین تنها به معنی درخواست رزرو توسط ایشان بوده و رزرو بلیط پس از دریافت بلیط ها از طریق پیامک قطعی خواهد شد. با توجه به گستردگی تامین کنندگان ما، تفاوت و ناهماهنگی سیستم ها و اختلالات شبکه ای، در برخی مواقع ممکن است درخواست رزروی توسط تامین کنندگان پذیرش نشود یا خطایی در نمایش ظرفیت خالی و قیمت پروازهای آنها رخ دهد. در این موارد فرازشید پس از اطلاع مسافرین امکان رد درخواست رزرو و استرداد مبلغ پرداختی را خواهد داشت.
اکیدا خواسته می شود بلیط پروازهای چارتری چاپ شده و همراه مسافر باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در فرودگاه مهر بلیط توسط ایستگاه هواپیمایی جهت پیگیری های بعدی و استرداد مبلغ الزامیست.
همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه یا گذرنامه)‌ جهت پذیرش در فرودگاه و سوارشدن به هواپیما الزامیست. همچنین حضور مسافر دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه جهت انجام امور پذیرش ضروری می باشد.
همراه داشتن مجوز پزشکی جهت پذیرش خانم های باردار، افراد مبتلا به بیماری های قلبی-عروقی، بیماری های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانیکه دیالیز می شوند یا کسانیکه از داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی استفاده می نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوارشدن به هواپیما ضروری می باشد. رزرو بلیط مسافرینی که دارای شرایط خاص پرواز مانند موارد فوق یا استفاده از ویلچر و بالابر هستند، می بایست قبل از رزرو با هماهنگی ما انجام شود در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.
کنسلی  پروازهای چارتری تنها از طریق فرازشید مطابق شرایط و ضوابط آژانس چارترکننده امکان پذیر است. مطابق بخشنامه شرکت های هواپیمایی و شرایط و ضوابط چارترکنندگان ممکن است پروازی غیرقابل استرداد باشد.
شرایط و مقررات استفاده همکاران آژانسی:


کلیه تغییرات پرواز به شماره ثبت شده به هنگام رزرو اطلاع داده خواهد شد. در صورت ثبت شماره خویش، مسئولیت اطلاع رسانی به مسافر برعهده ایشان خواهد بود.
همکاران متعهد می گردند تنها خود از نام کاربری خویش استفاده نمایند. در صورت اطلاع از عمل خلاف، فرازشید حق مسدود سازی کاربری را خواهد داشت.

در صورتی که با هر یک از موارد بالا موافق نیستید و مورد تایید شما نمی باشد از خدمات این سایت استفاده نکنید.

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید